Talepleriniz, konusunda uzman Mühendis ve Teknisyenlerimiz tarafından tasarlanmaktadır. Fırçanız  asarlanırken her ayrıntıya dikkat edilmektedir. Kullanıldığı alanda endüstriyel bir parça olarak görev yaptığı için ölçümlendirilmesi ve tasarlanması aşamasında kullanılacak olan malzemelerin teknik detayları özenle seçilmektedir.

Tasarlanan ürünleriniz Yüksek teknoloji CNC fırça makinalarında üretilmektedir. Üretim hattımızda her model ve özellikte fırçayı üretecek CNC makine parkuruna sahibiz. Bu da bize kaliteli ve verimli fırçalar üretme konusunda rakiplerimize karşı üstünlük sağlamaktadır.

Üretimi gerçekleşen ürünler kalite kontrol ekibinin onayını aldıktan sonra sevke hazırlık aşamasına geçmektedir.Deneyimli ve profesyonel kalite kontrol ekibiz ile üretilen fırçalar tek tek kontrol ve değerlendirme aşamasından geçmektedir. Bu süreçte uygun olmayan ürünler imha edilmektedir.

Sevkiyat aşamasında özel olarak ambalajlanan fırçalarınız anlaşmalı olduğumuz kurumsal kargo firmaları ile adresinize teslim edilmektedir.

Hilal Fırça A.Ş. 2008 yılından bugüne fırçada kurumsal ve profesyonel çözümler sunuyor..

AR-GE

Firmaların üretim hatlarında kullanılan fırça grupları hakkında yapmış oldukları AR-GE çalışmalarına destek vererek daha etkili ve verimli fırça üretimi sağlanmaktadır.

UZMAN TAVSİYESİ

Yerinde ziyaretler yapılarak ihtiyaca uygun fırça tespit edilmesi ve uygulanması konusunda firmalara uzman tavsiyesi ile destek verilmektedir.

CNC MAKİNELERİNDE ÜRETİM

Ürün geliştirme konusunda kalıp ve CNC makine yatırımları yaparak tedarik ve termin sürelerini kısaltıp firmalara üretim sürecinde katkı sağlamaktayız.

Sektöre uygun fırça seçimi konusunda firmaları yönlendirerek (gıda için gıdaya uygunluk belgesi, sağlık için sağlığa uygunluk belgesi vs.) doğru ürünün seçilmesi sağlanmaktadır.

Birçok model fırça için kalıp çalışmaları yaparak üretim ve malzeme maliyetlerini minimize ederek kaliteli ve uygun fiyata ürün sunmaktayız.

Üretilen bütün modellerden numuneler alarak;  ısı, sürtünme, ergime, kopma, taşıma ve kimyasal direnci konusunda testlere tabi tutup kalite değerleri oluşturmaktayız.

Kalite yönetim sistemi uygulaması ile nihai tüketiciye kadar olan süreci kontrol altında tutmaktayız.

TOP